Lankymosi mokykloje tvarka

2022 m. rugsėjo 9 d.

direktoriaus įsakymas Nr. V-271/22

RADVILIŠKIO VINCO KUDIRKOS PROGIMNAZIJOS

MOKINIŲ, PROGIMNAZIJOS DARBUOTOJŲ, SVEČIŲ IR PAŠALINIŲ ASMENŲ LANKYMOSI VINCO KUDIRKOS PROGIMNAZIJOJE REGISTRAVIMO TVARKA

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Mokinių, progimnazijos darbuotojų, svečių ir pašalinių asmenų lankymosi Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijoje registravimo tvarka (toliau – Tvarka), parengta vadovaujantis Lietuvos Respublikos vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymu (Žin., 2007, Nr.80-3214).

2. Pašaliniai asmenys – laikomi su progimnazijoje vykstančiu ugdymo procesu nesusiję asmenys, formaliai nepriskirti mokyklos bendruomenei, asmenys, kurių priklausomybę mokyklos bendruomenei budinčiam darbuotojui sunku nustatyti. Svečiais laikomi su mokykloje vykdomu ugdymo procesu susiję asmenys, tačiau formaliai nepriskirti mokyklos bendruomenei, tėvai/globėjai.

3. Praėjimo kontrolė – įeigos kontrolės sistema skirta apriboti (kontroliuoti) pašalinių asmenų patekimą į mokyklą.

4. Ši Tvarka apibrėžia mokinių ir mokyklos darbuotojų, pašalinių asmenų ir svečių lankymosi mokykloje fiksavimą, apskaitos vykdymo kontrolę.

II. PAŠALINIŲ ASMENŲ IR SVEČIŲ LANKYMOSI FIKSAVIMAS IR LANKYMOSI TVARKA

4. Pašaliniai asmenys atėję į mokyklą privalo užsiregistruoti Pašalinių asmenų lankymosi mokykloje registracijos žurnale, esančiame budinčio darbuotojo darbo vietoje, t. y. paradinio įėjimo registracijos vietoje. Pašalinių asmenų registracija darbo dienomis vykdoma nuo 8.00–17.00 val.

5. Pašalinių asmenų lankymosi registracijos žurnale asmuo nurodo:

5.1. savo vardą, pavardę;

5.2. atvykimo laiką;

5.3. vizito tikslą;

5.4. parašu patvirtina savo atvykimą.

6. Pašaliniai asmenys, budinčiam darbuotojui pareikalavus, įleidžiami tik pateikus asmens tapatybę liudijantį dokumentą su nuotrauka.

7. Pašaliniai asmenys mokinį iš pamokos gali iškviesti/išsivesti tik kartu su socialine pedagoge, klasės auklėtoju, direktoriaus pavaduotoju ugdymui ar direktoriumi.

III. . MOKINIŲ IR MOKYKLOS DARBUOTOJŲ ĮĖJIMO/IŠĖJIMO Į/IŠ MOKYKLOS FIKSAVIMO TVARKA – PRAĖJIMO KONTROLĖS SISTEMA

8. Progimnazijos durys nuo 8.00–11.45 val. ir nuo 13.00–15.00 val. rakinamos. Mokininiai ir mokyklos darbuotojai įeina/išeina į/iš mokyklos su turima durų kontrolės sistemos praėjimo priemone: mokinio/darbuotojo pažymėjimu, PIN kodu, elektronine apyranke/pakabuku ar kt.

9. Praėjimo kontrolės sistema fiksuoja mokinio/darbuotojo įėjimą/išėjimą į/iš mokyklos.

10. Klasės auklėtojas ir/ar Vaiko gerovės komisijos nariai turi galimybę kartą per mėnesį gauti mokinių įėjimo/išėjimo registracijos duomenis

IV. BAIGIAMOSIOS NUOSTATO

11. Tvarka skelbiama Progimnazijos interneto svetainėje.

12. Su tvarka supažindinami visi mokyklos darbuotojai.